O Nas

BZK Holding Sp. z o.o.

Jesteśmy grupą spółek produkcyjnych dynamicznie działających w branży paliw odnawialnych, przemysłu zbożowego i mleczarskiego. Strategię swojego biznesu opieramy głównie na bezpośredniej współpracy z krajowymi producentami rolnymi, dzięki którym trafiają do nas najlepszej jakości surowce.

W naszym biznesie liczy się przede wszystkim człowiek, dlatego stworzyliśmy firmę rodzinną przez połączenie kilku liderów rynku produkcyjnego. Gwarantują oni zrównoważony rozwój, kultywując jednocześnie tradycje i kulturę firm, dla których niezwykle ważne jest wieloletnie budowanie wartości.

Naszą ambicją jest zapewnienie lepszej organizacji procesów zachodzących w poszczególnych spółkach, ugruntowanie pozycji rynkowej i utrzymanie pozycji lidera w reprezentowanychprzez nas branżach. Stawiamy na polską produkcję i polski kapitał.

Poprzez działania na rynku krajowym, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, staramy się zapewnić polskim przedsiębiorcom i producentom możliwość rozwoju przy użyciu innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do specyfiki polskiego rynku.

Nasze spółki to bez wątpienia liderzy w produkcji, handlu, technologiach przetwórstwa surowców rolnych, w organizacji i logistyce. Przyczyniają się do rozwoju regionów oraz wzrostu gospodarczego kraju, są otwarte na współpracę w Polsce i za granicą. Nieustannie szukają i pozyskują nowych partnerów biznesowych, stawiając na ciągły rozwój i pozostając w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, a także zasadami etyki i ładu korporacyjnego.

 

Spółki Holdingu

Bioagra

Największy w Polsce producent etanolu odwodnionego przeznaczonego na cele paliwowe. Może pochwalić się zaawansowaniem procesów technologicznych oraz ekologiczną produkcją opartą na fermentacji.

Komagra

Wiodący producent najwyższej jakości oleju rzepakowego na cele techniczne i spożywcze, sprzedawanego w kraju i za granicą.

Bioagra-Oil

Wytwórca estrów metylowych oraz gliceryny o jakości farmaceutycznej, którego celem jest osiągnięcie pozycji polskiego lidera w produkcji najlepszej jakości biokomponentów i biopaliw.

Polskie Młyny

Jeden z największych rodzimych wytwórców mąki. Z powodzeniem prowadzi działalność w zakresie skupu, magazynowania i przerobu zbóż.

Bakoma

Potentat na polskim rynku produktów mlecznych, m.in. jogurtów, serków czy deserów. Wyroby spółki, produkowane tylko z najlepszych składników, cieszą się niegasnącą popularnością wśród klientów.

Kontakt

BZK Holding Sp. z o.o.

Biuro i adres korespondencyjny:
Koprki, ul. Jaśminowa 27
05-850 Ożarów Mazowiecki

Siedziba:
ul. Połczyńska 97A
01-303 Warszawa

Kontakt:
e-mail: biuro@bzkholding.pl
telefon: +48 22 532 99 70
fax: +48 22 532 99 71

Dane spółki:

Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000286592

KRS: 0000286592
NIP: 837-174-69-79
REGON: 141085369

Kapitał zakładowy: 1.986.000 PLN